ניב הדברה באור עקיבא
מדביר מוסמך בעל רישיון של המשרד להגנת הסביבה

הדברת מכרסמים ♦ הדברת צרעות ♦ הדברת תיקנים ♦ הדברת נמלים ♦ הדברת פרעושים ♦ הדברת קרציות ♦ הדברת פשפשים ♦ הרחקת יונים ♦ לכידת נחשים

ניב הדברה - מדביר מומלץ באור עקיבא בעל רישיון של המשרד להגנת הסביבה

יש לך עכברים, חולדות או נחשים אשר מסתובבים בחצר הבית? רוצה להרחיק פעם אחת ולתמיד את היונים שלא מפסיקות לשלשל לך על הבגדים? – צוות המדבירים של ניב הדברות, נמצא כאן בשבילך!

צוות המדבירים של ניב הדברות עומד בכל התקנות וההנחיות של המשרד להגנת הסביבה על מנת שנוכל להבטיח לא רק הדברה אפקטיבית לאורך זמן אלא גם נוכל לשמור על הבריאות שלך ושל הסובבים אותך. אנו עושים שימוש בחומרי הדברה או הרחקה אשר בטוחים ב – 100% לסביבה ומאושרים לשימוש על ידי המשרד להגנת הסביבה.

הצוות המקצועי של ניב הדברות צבר ניסיון רב במהלך 20 שנות פעילות החברה, כך שלא משנה אם מדובר בהדברה של מכרסמים או הרחקה של יונים מטרידות – אנו נוכל להעניק פתרון אפקטיבי, יעיל וידידותי לכל בעיה שעומדת לפניך. צוות המדבירים של ניב הדברות עומד לרשותך בכל יום ובכל שעה, 24/7 מסביב לשעון.

לקבלת שירותי הדברה באור עקיבא, ניתן ליצור עימנו קשר ב- 072-3937820 ונשמח לעמוד לרשותך.

ניב מדביר מומלץ

המלצות מלקוחות עבר של ניב הדברות

התקשרתי לניב הדברות לאחר שקיבלתי עליו המלצה מחברה, ניב הסביר את כל התהליך בטלפון, נתן הצעת מחיר מסודרת וביצע את העבודה לשביעות רצוני. מומלץ!

לקבלת שירותי הדברה באור עקיבא, ניתן ליצור עימנו קשר ב – 072-3937820 ונשמח לעמוד לרשותך.