ניב הדברה באשדוד
מדביר מוסמך בעל רישיון של המשרד להגנת הסביבה

הדברת מכרסמים ♦ הדברת צרעות ♦ הדברת תיקנים ♦ הדברת נמלים ♦ הדברת פרעושים ♦ הדברת קרציות ♦ הדברת פשפשים ♦ הרחקת יונים ♦ לכידת נחשים

ניב הדברה - מדביר מומלץ באשדוד בעל רישיון של המשרד להגנת הסביבה

יש לך מכרסמים, ג'וקים או צרעות שפלשו לנכס הפרטי/העסקי שלך? יש לך צורך במדביר מוסמך בעל רישיון מטעם המשרד להגנת הסביבה? – ניב הדברות נמצא כאן בשבילך!

חברת ניב הדברות עוסקת בהדברה ירוקה והרחקה של מזיקים כבר יותר מ -20 שנה. במהלך השנים עזרנו למאות מתושבי אשדוד והסביבה הקרובה לשים סוף למזיקים אשר הפכו את חייהם וחיי הקרובים להם לסיוט מתמשך.

כל מדביר בצוות המדבירים של ניב הדברות עבר את כלל ההסמכות הדרושות על ידי המשרד להגנת הסביבה ובעל רישיון מדביר מוסמך מטעם המשרד. באופן כללי, מומלץ להיזהר ממדבירים אשר לא מחזיקים ברישיון של המשרד להגנת הסביבה – מדבירים אלה עלולים לסכן אותך ואת משפחתך על ידי שימוש בחומרים הדברה/הרחקה שאינם מאושרים לשימוש או שאינם בעלי תו תקן ישראלי.

אנו מעניקים שירות הדברות יעיל, מהיר ואפקטיבי במהלך כל שעות היממה (24/7 מסביב לשעון) תוך הקפדה על בטיחות, מחירים אטרקטיביים ושירות מנצח.

לקבלת פרטים נוספים מהצוות של ניב הדברות באשדוד והסביבה, ניתן ליצור עימנו קשר ב – 072-3937820 ונשמח לעמוד לרשותך.

ניב מדביר מומלץ

המלצות מלקוחות עבר של ניב הדברות

מצאנו חולדה שהסתננה לתוך המשרד שלנו, התקשרתי לניב שכבר בטלפון הרגיע אותי והבטיח שהכל יהיה בסדר. ניב הגיע, פרס מלכודות וכבר באותו יום החולדה נתפסה ושוחררה לטבע.

לקבלת שירותי הדברה באשדוד, ניתן ליצור עימנו קשר ב – 072-3937820 ונשמח לעמוד לרשותך.