ניב הדברה בעפולה
מדביר מוסמך בעל רישיון של המשרד להגנת הסביבה

הדברת מכרסמים ♦ הדברת צרעות ♦ הדברת תיקנים ♦ הדברת נמלים ♦ הדברת פרעושים ♦ הדברת קרציות ♦ הדברת פשפשים ♦ הרחקת יונים ♦ לכידת נחשים

ניב הדברה - מדביר מומלץ בעפולה בעל רישיון של המשרד להגנת הסביבה

יש לך יונים שלא מפסיקות לשלשל בחצר? הג'וקים, הפשפשים או הנמלים חוגגים אצלך בדירה או במשרד ? – טלפון אחד ל – 072-3937820 ומדביר מוסמך של ניב הדברות, ישים להם סוף, אחד ולתמיד!

חברת ניב הדברות מתמחה במתן שירותי הדברה בעפולה והסביבה הקרובה כבר יותר מ – 20 שנה. לצערנו, מזיקים שונים עלולים להשפיע על חיינו בצורה בלתי צפויה, ישירה ומהותית במיוחד. צוות המדבירים של ניב הדברות יוכל לשים למזיקים שמטרידים אותך סוף, פעם אחת ולתמיד.

כל מדביר בצוות המדבירים של ניב הדברות מחזיק ברשותו רישיון הדברה תקף מטעם המשרד להגנת הסביבה. רישיון הדברה זה, מבטיח כי המדביר עושה שימוש בחומרי הדברה או הרחקה אשר מאושרים ומפוקחים על ידי צוות המשרד להגנת הסביבה. בסופו של יום, המטרה שלנו היא לא רק להדביר את החרקים, המכרסמים או הפשפשים מהנכס אלא גם לשמור על בטיחות ובריאות האנשים וחיות המחמד אשר נמצאים בנכס הפרטי או העסקי.

לקבלת שירותי הדברה בעפולה, ניתן ליצור עימנו קשר ב- 072-3937820 ונשמח לעמוד לרשותך. צוות המדבירים של ניב הדברות מקפיד על עמידה בזמנים, מחירים הוגנים ושירות אישי לכל לקוח ולקוח.

ניב מדביר מומלץ

המלצות מלקוחות עבר של ניב הדברות

התקשרתי לניב הדברות לאחר שכל הבניין סבל מטרמיטים שהרסו לנו את הגינה. ניב הגיע כבר באותו יום, ביצע הדברה נקודתית ומאותו יום כבר לא ראינו את הטרמיטים בשטח הגינה שלנו.
טלי בן עמי, עפולה

לקבלת שירותי הדברה בעפולה, ניתן ליצור עימנו קשר ב – 072-3937820 ונשמח לעמוד לרשותך.