ניב הדברה בפרדס חנה
מדביר מוסמך בעל רישיון של המשרד להגנת הסביבה

הדברת מכרסמים ♦ הדברת צרעות ♦ הדברת תיקנים ♦ הדברת נמלים ♦ הדברת פרעושים ♦ הדברת קרציות ♦ הדברת פשפשים ♦ הרחקת יונים ♦ לכידת נחשים

ניב הדברה - מדביר מומלץ בפרדס חנה בעל רישיון של המשרד להגנת הסביבה

נמאס לך לשמוע את הילדים צועקים על ג'וקים שרצים בדירה? יש לך נמלים, פשפשים או מכרסמים אשר מטיילים בחופשיות בנכס הפרטי/העסקי? – אין מה להיכנס לפאניקה, טלפון אחד לניב הדברות ואנו בדרך אליך.

ניב הדברות מציעים שירותי הדברה ירוקה לתושבי פרדס חנה והסביבה הקרובה כבר יותר מ – 20 שנה. אם חייך הפכו לסיוט בעקבות יונים, מכרסמים, נמלים או מזיקים, יש לנו את הכלים, הציוד והכשרה המתאימה לשים לזה סוף, אחת ולתמיד.

כל אחד מצוות המדבירים של ניב הדברות מחזיק בתעודת מדביר מורשה מטעם המשרד להגנת הסביבה, כך שכל לקוח יכול להיות בטוח שאנו משתמשים בחומרי הדברה/הרחקה אשר מאושרים על ידי המשרד להגנת הסביבה. בסופו של יום, המטרה שלנו היא להרחיק או להדביר את המזיקים ולא יותר מכך – ביטחונך וביטחון הסובבים אותך הוא הדבר שחשוב לנו יותר מכל.

להזמנת מדביר מוסמך, מיומן ומקצועי בפרדס חנה, ניתן ליצור עימנו קשר ב – 072-3937820 ונשמח לעמוד לרשותך.

ניב מדביר מומלץ

המלצות מלקוחות עבר של ניב הדברות

חיפשנו בתחנה מדביר אשר יכול להדביר את הג'וקים שהגיעו עם הקיץ. לשמחתנו, מצאנו את ניב הדברות אשר ביצע עבודה מעולה וגבה מחיר סביר. תודה רבה על המקצועיות, היושר והעבודה הטובה.

לקבלת שירותי הדברה בפרדס חנה, ניתן ליצור עימנו קשר ב – 072-3937820 ונשמח לעמוד לרשותך.