ניב הדברה בראש העין
מדביר מוסמך בעל רישיון של המשרד להגנת הסביבה

הדברת מכרסמים ♦ הדברת צרעות ♦ הדברת תיקנים ♦ הדברת נמלים ♦ הדברת פרעושים ♦ הדברת קרציות ♦ הדברת פשפשים ♦ הרחקת יונים ♦ לכידת נחשים

ניב הדברה - מדביר מומלץ בראש העין בעל רישיון של המשרד להגנת הסביבה

יש לך מכה של מעופפים (ג'וקים, צרעות וכדומה) אשר מפחידים אותך? המכרסמים, החרקים או היונים לא עוזבים אותך במנוחה? – טלפון אחד לניב הדברות ב – 072-3937820 ונשים להם סוף אחת ולתמיד!

חברת ניב הדברות מספקת שירותי הדברה בטוחה, ירוקה וידידותית לסביבה כבר יותר מ – 20 שנה לתושבי ראש העין והסביבה הקרובה. אם יש לך צורך בהדברה ירוקה לקראת חודשי הקיץ החמים או בהרחקה של יונים בחודשי החורף, הצוות המקצועי של החברה ישמח להעניק שירות אמין, מקצועי ומהיר לכל בעיה שעומדת לפניך.

כל מדביר בצוות המדבירים של ניב הדברות מחזיק ברישיון הדברה בתוקף של מטעם המשרד להגנת הסביבה. רישיון בתוקף מבטיח לך כי המדביר עבר הכשרה מתאימה, מפוקח ומשתמש בחומרי הדברה/הרחקה אשר מאושרים על ידי המשרד להגנת הסביבה. הזמנה של מדביר שאינו מוסמך בשביל לחסוך כמה שקלים, עלולה לחשוף אותך ואת הקרובים לך ביותר (ילדים, חיות מחמד וכדומה) לסיכונים בריאותיים חמורים במיוחד.

לקבלת שירותי הדברה בראש העין, ניתן ליצור עימנו קשר ב – 072-3937820 ונשמח לעמוד לרשותך – כל עבודת הדברה בניב הדברות מגובה באחריות מלאה ונעשית תוך הקפדה על עמידה בזמנים, מחירים הוגנים והכי חשוב שמירה על בטיחות.

ניב מדביר מומלץ

המלצות מלקוחות עבר של ניב הדברות

התקשרתי לניב וכבר באותו יום הוא הגיע אלי לבצע הדברה בגינה. ביום שלמחרת כל החצר שלי הייתה מלאה בעשרות ג'וקים מתים. שירות מקצועי, מהיר ובמחיר משתלם.
פרחי ראש העין
משלוחי פרחים בראש העין

לקבלת שירותי הדברה בראש העין, ניתן ליצור עימנו קשר ב – 072-3937820 ונשמח לעמוד לרשותך.