ניב הדברה ברחובות
מדביר מוסמך בעל רישיון של המשרד להגנת הסביבה

הדברת מכרסמים ♦ הדברת צרעות ♦ הדברת תיקנים ♦ הדברת נמלים ♦ הדברת פרעושים ♦ הדברת קרציות ♦ הדברת פשפשים ♦ הרחקת יונים ♦ לכידת נחשים

ניב הדברה - מדביר מומלץ ברחובות בעל רישיון של המשרד להגנת הסביבה

הכלב הביא קרציות, פשפשים או פרעושים אשר עוקצים אותך בלילות? יש לך חולדות, עכברים או מזיקים אחרים אשר הפכו את חייך לסיוט? – צוות המדבירים של ניב הדברות נמצא כאן בשבילך!

חברת ניב הדברות מבצעת שירותי הדברה ברחובות והסביבה כבר יותר מ – 20 שנה. הצוות המקצועי של ניב הדברות מקפיד על שימוש בחומרי הדברה/הרחקה מאושרים בלבד, עמידה בזמנים ומתן אחריות מלאה על כל עבודה. במהלך השנים, ליווינו אינספור לקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים ברחובות והסביבה – כך שאנו בטוחים שנוכל להעניק לך שירות מעולה במחיר הוגן.

כל מדביר אשר חבר בצוות המדבירים של ניב הדברות מחזיק בתעודת מדביר מטעם המשרד להגנת הסביבה. לצערנו, מדבירים אשר מבצעים עבודות הדברה ללא תעודה זו, לא רק עוברים על החוק, אלא אף מסכנים אותך ואת בריאות הסובבים אותך (בני משפחה או חיות מחמד) על ידי שימוש בחומרי הדברה/הרחקה שאינם מאושרים לשימוש או מפוקחים על ידי המשרד להגנת הסביבה.

לקבלת פרטים נוספים על שירותי הדברה ברחובות והסביבה הקרובה, ניתן ליצור עימנו קשר ב – 072-3937820 ונשמח לעמוד לרשותך 24 שעות ביממה.

ניב מדביר מומלץ

המלצות מלקוחות עבר של ניב הדברות

התקשרתי לניב לאחר ש – 3 מדבירים אחרים שהזמנתי לא הצליחו לתפוס את החולדה שהסתובבה לי בדירה. ניב הגיע אלי בשעה שקבענו, הסביר לי את התהליך שהוא מתכוון לבצע והבטיח שהחולדה תלכד במהרה. כבר ביום שלמחרת, החולדה נתפסה – אין ספק שניב יודע מה הוא עושה, מומלץ בחום!

לקבלת שירותי הדברה ברחובות, ניתן ליצור עימנו קשר ב – 072-3937820 ונשמח לעמוד לרשותך.