ניב הדברה ברמת גן
מדביר מוסמך בעל רישיון של המשרד להגנת הסביבה

הדברת מכרסמים ♦ הדברת צרעות ♦ הדברת תיקנים ♦ הדברת נמלים ♦ הדברת פרעושים ♦ הדברת קרציות ♦ הדברת פשפשים ♦ הרחקת יונים ♦ לכידת נחשים

ניב הדברה - מדביר מומלץ ברמת גן בעל רישיון של המשרד להגנת הסביבה

יש לך מזיקים, יונים או חרקים שהשתלטו לך על הנכס? יש לך צורך במדביר מיומן בעל רישיון מטעם המשרד להגנת הסביבה? – הצוות של ניב הדברות נמצא כאן בשבילך!

ניב הדברות היא חברת הדברות ותיקה, מיומנת ומפוקחת אשר מעניקה שירותי הדברה ברמת גן והסביבה כבר יותר מ – 20 שנה. במהלך השנים, ביצענו אצל אלפי לקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים עבודות הדברה קטנות עד גדולות תוך הקפדה על מחירים הוגנים, שירות והכי חשוב בטיחות.

כל מדביר אשר חבר בצוות המדבירים של ניב הדברות מחזיק ברישיון מטעם המשרד להגנת הסביבה כנדרש בחוק ומשתמש בחומרי הדברה/הרחקה אשר מאושרים, בטוחים וידידותיים לסביבה (אנשים וחיות מחמד). כל חומרי ההדברה שאנו עושים בהם שימוש בעלי תו תקן ישראלי, כך שנוכל להבטיח לך עבודה בטוחה לאורך שנים רבות.

צוות המדבירים של ניב הדברות מעניק שירותי הדברה ברמת גן 24 שעות ביממה תוך הקפדה על עמידה בזמנים, בטיחות ומתן מחירים הוגנים ללקוח.

לקבלת שירותי הדברה ברמת גן והסביבה 24 שעות ביממה, ניתן ליצור עימנו קשר ב – 072-3937820 ונשמח להגיע עד אליך בתוך זמן קצר.

ניב מדביר מומלץ

המלצות מלקוחות עבר של ניב הדברות

הייתה לנו בעיה קשה של ג'וקים וחרקים במהלך חודשי הקיץ, בזכות השירות המצוין של ניב הדברות כל הג'וקים והחרקים שראיתי מאז הביקור היו על הגב.

לקבלת שירותי הדברה ברמת גן, ניתן ליצור עימנו קשר ב – 072-3937820 ונשמח לעמוד לרשותך.