ניב הדברה בתל אביב
מדביר מוסמך בעל רישיון של המשרד להגנת הסביבה

הדברת מכרסמים ♦ הדברת צרעות ♦ הדברת תיקנים ♦ הדברת נמלים ♦ הדברת פרעושים ♦ הדברת קרציות ♦ הדברת פשפשים ♦ הרחקת יונים ♦ לכידת נחשים

ניב הדברה - מדביר מומלץ בתל אביב בעל רישיון של המשרד להגנת הסביבה

יש לך חולדות, נחשים, יונים או תיקנים בנכס הפרטי/העסקי? יש לך מזיקים בנכס וכעת יש לך צורך במדביר מקצועי, אדיב והוגן? – צוות המדבירים של ניב הדברות נמצא כאן בשבילך!

ניב הדברות מעניקה כבר יותר מ – 20 שנה שירותי הדברה מקצועיים בפיקוח של המשרד להגנת הסביבה בתל אביב והסביבה. הניסיון הרב שצברנו מאפשר לנו להתמודד בהצלחה עם מכרסמים, חרקים, חולדות, יונים או מזיקים אחרים תוך התאמה מלאה של שיטות וחומרי ההדברה/ההרחקה במקום.

כל מדביר בצוות המדבירים של ניר הדברות מחזיק ברישיון מדביר מטעם המשרד להגנת הסביבה אשר מבטיח כי המדביר מפוקח ומשתמש בחומרים בטוחים, מאושרים וידידותיים לסביבה (אנשים ובעלי חיים כאחד). הצוות של ניב הדברות מעניק שירות 24 שעות ביממה תוך הקפדה יתרה על מקצועיות, מחירים הוגנים ומתן אחריות מלאה על כל עבודה שמבוצעת בבית הלקוח.

לקבלת פרטים נוספים על שירותי הדברה בתל אביב במחירים אטרקטיביים, ניתן ליצור עימנו קשר ב – 072-3937820 ונשמח לעמוד לרשותך.

ניב מדביר מומלץ

המלצות מלקוחות עבר של ניב הדברות

ניב הוא מדביר מוסמך בעל יחסי אנוש מעולים, מחירים הוגנים ושירות מקצועי. ממליץ בחום, בכל שנה הוא עושה את העבודה בצורה מצוינת, ללא תקלות והפתעות מיוחדות.

לקבלת שירותי הדברה בתל אביב, ניתן ליצור עימנו קשר ב – 072-3937820 ונשמח לעמוד לרשותך.